1 2 3 4
 

 

 

Projektor - kielecki magazyn kulturalny

 

Redaktor naczelny: PAWEŁ CHMIELEWSKI.  Wydawca: STOWARZYSZENIE TWÓRCZE "ZENIT", ul. Zbożowa 4 lok. 11, 25-416 KIELCE, www.zenit.org.pl  ISSN 2353-1037, KONTAKT: projektorkielce[at]onet.eu lub 605 343 341.  Nakład: 1200-1500 egz.  Kopiowanie treści bez zgody wydawcy i redakcji jest naruszeniem ustawy o prawach autorskich i pokrewnych. Cytowanie może opierać się na ogólnie przyjętych zasadach, z zaznaczeniem źródła. autora tekstu oraz zamieszczeniem odsyłacza do materiału prasowego.

Więcej informacji

Ostatni numer

"PROJEKTOR" 4(37) - 36 Mb pdf 

"PROJEKTOR" 4(37) - 4 Mb EPub

Numer został przygotowany na Kieleckie Prezentacje Komiksowe, czyli imprezę organizowaną przez redakcję "Projektora". W wydaniu publikujemy kilka komiksów, recenzujemy nowości, czytelnik znajdzie również m.in. artykuły o narodzinach Addamsów, przedwojennym komiksie prasowym w Kielcach, wystawach z okazji 80-lecia Batmana w Nowym Jorku oraz m.in. relacje z festiwali Castle Party i Off Festival, kilkadziesiąt recenzji nowości książkowych.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

Nasze Wydawnictwa

Obok magazynu kulturalnego "Projektor", publikujemy również komiksy, foldery wystaw i katalogi festiwali.

Czytaj więcej....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM TEKSTÓW

W archiwum artykułów (zawierającym teksty z lat 2013-2016) zostały one pogrupowane w sześciu działach: Książki; Komiks; Muzyka; Film; Popkultura; Plastyka

Czytaj więcej...