1 2 3 4
 

Projektor - kielecki magazyn kulturalny

 

Redaktor naczelny: PAWEŁ CHMIELEWSKI.  Wydawca: STOWARZYSZENIE TWÓRCZE "ZENIT", ul. Zbożowa 4 lok. 11, 25-416 KIELCE, www.zenit.org.pl  ISSN 2353-1037, KONTAKT: projektorkielce[at]onet.eu lub 605 343 341.  Nakład: 1200-1500 egz.  Kopiowanie treści bez zgody wydawcy i redakcji jest naruszeniem ustawy o prawach autorskich i pokrewnych. Cytowanie może opierać się na ogólnie przyjętych zasadach, z zaznaczeniem źródła. autora tekstu oraz zamieszczeniem odsyłacza do materiału prasowego.

Więcej informacji

Ostatni numer

"PROJEKTOR" 3(36) - 37 Mb pdf 

"PROJEKTOR" 3(36) - 3MB EPUB

Tematem głównym wydania jest tym razem "RETRO" - moda, nostalgiczny powrót, nawiązania do lat 70., 80. i 90. ubiegłego wieku - winyle, książeczki z serii "Poczytaj mi mamo", stare komiksy, PRL-owski design. Ale to nie wszystko - w numerze również kilkadziesiąt stron recenzji - nowości książkowe, płytowe, komiksowe, dużo grafiki i recenzje teatralne i - podobnie do wydania sprzed dwóch miesięcy - dział poezji oraz trochę ciekawostek historycznych. 

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

Nasze Wydawnictwa

Obok magazynu kulturalnego "Projektor" publikujemy również komiksy, foldery wystaw i katalogi festiwali.

Czytaj więcej....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM TEKSTÓW

W archiwum artykułów (zawierającym teksty z lat 2013-2016) zostały one pogrupowane w sześciu działach: Książki; Komiks; Muzyka; Film; Popkultura; Plastyka

Czytaj więcej...