1 2 3 4
 

Projektor - kielecki magazyn kulturalny

 

Redaktor naczelny: PAWEŁ CHMIELEWSKI.  Wydawca: STOWARZYSZENIE TWÓRCZE "ZENIT", ul. Zbożowa 4 lok. 11, 25-416 KIELCE, www.zenit.org.pl  ISSN 2353-1037, KONTAKT: projektorkielce[at]onet.eu lub 605 343 341.  Nakład: 1200-1500 egz.  Kopiowanie treści bez zgody wydawcy i redakcji jest naruszeniem ustawy o prawach autorskich i pokrewnych. Cytowanie może opierać się na ogólnie przyjętych zasadach, z zaznaczeniem źródła i autora tekstu lub zamieszczeniem odsyłacza do materiału prasowego.

Więcej informacji

Ostatni numer

"Projektor" 1(34) - 30 Mb pdf  

"PROJEKTOR" 1(34) - 2 Mb Epub 

Zapraszamy do lektury numeru, którego tematem głównym jest "PISARZ". Czy zawód literata bywa niebezpieczny? Jak wpływa na niego polityka, obyczajowość, warunki społeczne? Prezentujemy pisarzy jako twórców kryminałów, fantastycznych światów i bajek. Gdzie w Polsce można zadebiutować jako poeta? Nie mogło również zabraknąć recenzji książkowych. Redakcja inauguruje cykl postaci artystek, które znacząco wpłynęły na rozwój sztuki oraz prezentuje  subiektywny ranking 2018 filmowy, serialowy i muzyczny. W numerze również festiwal NURT, premiery KTT, wystawy, nowości płytowe, publikacje z dziedziny ekokrytyki i ekologii, obyczajów i antropologii.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

Nasze Wydawnictwa

Obok magazynu kulturalnego "Projektor" publikujemy również komiksy, foldery wystaw i katalogi festiwali.

Czytaj więcej....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIWUM TEKSTÓW

W archiwum artykułów (zawierającym teksty z lat 2013-2016) zostały one pogrupowane w sześciu działach: Książki; Komiks; Muzyka; Film; Popkultura; Plastyka

Czytaj więcej...